Vivobarefoot Asana YIN Ballerina Leather Womens Limestone

Nové

Vyrobené ve Vietnamu z prvotřídní usně z volně chovaného skotu, která je tak měkká a jemná, že se v nich budete cítit jako v bavlnce.

Více informací

Jak mi budou sedět?

Na objednání, dodání 3 - 5 dní

3 690,00 Kč

Sazba DPH: 21% *

* sazba DPH se může změnit na základě doručovací adresy (země dodání)

Parametry

Materiál kožené

Více informací

Vivobarefoot Asana YIN Ballerina:

Svrchní linie kůže je elastická, aby na noze seděla opravdu každému. Skvělé obutí pro všechny příležitosti, ať už do práce, za zábavou, nebo čímkoliv mezitím. Kdykoliv můžete pracovat na tom, aby vaše chodidla byla zdravá, silná a v pohodlí ve stylových botách Asana Yin Ballerina.

  • svršek: prvotřídní useň z volně chovaného skotu
  • stélka: prvotřídní useň z volně chovaného skotu
  • podešev: 3,5mm pryžová podešev s patentovanou ochranou odolnou proti propíchnutí   

Péče o obuv:

Čištění

Povrch obuvi se snadno čistí vlhkým hadříkem. Při větším znečištění použíjte opatrně jemný kartáč, vždy s ohledem na druh kůže.

Sušení

Vyjměte stélku, pokud je to možné a obuv vysušte při pokojové teplotě v dobře větrané místnosti. Chraňte před přímým slunečním zářením a nepokládejte obuv v blízkosti zdroje tepla (radiátor, krb). 

Následná péče

Kožené části obuvi je nutné pravidelně vyživovat krémem, voskem či jiným přípravkem pro výživu kůže. Je nutné zvolit vhodný produkt k ošetření obuvi dle druhu kůže (hladká, broušená). Při použití nevhodného přípravku může dojít ke změně barvy a stuktury povrchu svršku.

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: