Collonil Waterstop Reloaded 300 ml s UV filtrem

1666

Nové

Inovovaný impřegnační sprej - při aplikaci tvoří vrstvu nepatrných kanálků,přes které kapky vody neprojdou, ale vodní páry ven mohou vhodná na koženou obuv a TEXové materiály zachovává useň prodyšnou, obsahuje UV filtr - chrání useň před vyblednutím vlivem slunečního záření ,bez obsahu fluoridových chemikálií.

Více informací

Není skladem, lze objednat

219,00 Kč

Sazba DPH: 21% *

* sazba DPH se může změnit na základě doručovací adresy (země dodání)

Více informací

  • inovovaná impregnace na všechny druhy usní 
  • při aplikaci tvoří vrstvu nepatrných kanálků,přes které kapky vody neprojdou, ale vodní páry ven mohou 
  • vhodná na TEXové materiály 
  • zachovává useň prodyšnou 
  • obsahuje UV filtr - chrání useň před vyblednutím vlivem slunečního záření 
  • bez obsahu fluoridových chemikálií 
  • použití na obuv, koženou galanterii, kož. oděvy, sedací soupravy,... 

Návod k použití: 

Důkladnou impregnaci doporučujeme provést ihned na nový výrobek. Účinnost a délka působení impregnačních látek je závislá na terénních a klimatických podmínkách, kterým je výrobek vystaven, na intenzitě využívání a také způsobu následného ošetřování. 
Impregnaci nastříkejte min.3 x  ze vzdálenosti min. 20 cm. Pozor: dodržte vzdálenost nástřiku. Při aplikaci z příliš malé vzdálenosti může dojít k vytvoření fleků. Po prvním a druhém nástřiku nechejte impregnaci vsáknout, nikoliv však úplně zaschnout. Po třetím nástřiku nechejte impregnaci důkladně zaschnout a poté hladkou useň přeleštěte, drsnou rozkartáčujte Collonil krepovým kartáčkem nebo Collonil Nubuk Boxem ( krepovou stranou). Textil je vhodné zafixovat teplým fénem. 
Nový výrobek je nutné nejdříve impregnovat a poté krémovat. Impregnace se dostane do hloubky materiálu a vydrží tak déle. Již ošetřovaný výrobek impregnujte a krémujte dle potřeby výrobky Collonil. 

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: