Nejprodávanější produkty

Výrobci

Slevy

Dodavatelé

Žádný dodavatel

Štítky

Výměna zboží

Obdrželi jste od nás boty, které vám nesedí a chcete je vyměnit za úplně jiné a nebo jinou velikost?

Pokud potřebujete s výběrem náhrady poradit, kontaktujte nás. V opačném případě si prosím vytvořte přes náš e-shop na vybrané boty novou objednávku, kterou neplaťte (provedeme zápočet částky z původní objednávky). Způsob úhrady prosím vyberte bankovní převod. Do poznámky k objednávce prosím napište, že se jedná o výměnu za jinou objednávku a její číslo. Případně nás o výměně včetně čísel obou objednávek můžete informovat na info@barefootmanie.cz. Původní boty necháme na naše náklady při doručení nových vyzvednout kurýrem GLS. (pouze ČR)

Vrácení zboží

Obdrželi jste od nás boty, které vám nesedí, nevybrali jste žádné jiné a tudíž je chcete vrátit?
Boty nám můžete zaslat na níže uvedenou adresu. Prosím zabalte je tak, aby nedošlo k jejich poškození a ani k poškození/polepení originální krabice.
Pokud se Vám nechce chodit na poštu, tak u vás můžeme nechat boty vyzvednout kurýrem GLS. Pro objednání vyzvednutí nás kontaktujte na info@barefootmanie.cz

Reklamace

Máte problém s nošeným u nás zakoupeným zbožím a potřebujete jej reklamovat? Prosím kontaktujte nás na info@barefootmanie.cz, rádi se s Vámi domluvíme na dalším postupu, zašleme k vyplnění reklamační formulář a objednáme kurýra na jejich dopravu k nám k posouzení. Případně si můžete reklamační formulář můžete stáhnout zde.

Před odesláním zboží na reklamaci prosím ještě zvažte, je-li oprávněná. Životnost obuvi je dána způsobem a intenzitou používání – při nesprávném či intenzivním používání dojde k jejímu opotřebení mnohem dříve než za 24 měsíců, aniž tím vzniká právo z vadného plnění.

Adresa pro zaslání zboží:

BarefootMánie.cz, Ing. Františka Janečka 551, Týnec nad Sázavou, 257 41