Nejprodávanější produkty

Výrobci

Slevy

Dodavatelé

Žádný dodavatel

Štítky

O nás

Náš příběh

   S příchodem dětí na svět se nám změnil život. A mění se neustále :) Nejprve jsme objevili kouzlo šátkování a přirozeného nošení dětí a založili jsme eshop www.satkomanie.cz, abychom jej zprostředkovali co nejvíce maminkám a tatínkům.

   Když pak naše dcera začala vylézat ze šátku a prozkoumávat svět po svých, úplně odmítala klasické boty a raději všude chodila bosa. Za každého počasí byla schopná vyrazit ven bosa a nebo si klasické boty ihned sundat. Dlouhodobě by to tak samozřejmě nešlo, a tak jsme potřebovali přijít na způsob, který by to změnil. Objevili jsme barefoot boty, které si dcerka (a posléze syn i my) úplně zamilovala!

   Rozhodli jsme se tedy zprostředkovat radost z přirozené chůze a kontaktu se zemí i dalším dětem a dospělým a založili tento eshop a kamennou prodejnu. V té si můžete dát kávu nebo domácí limonádu, a zatímco si děti si budou hrát v našem velkém dětském koutku, vy si nabídku bot pro děti i dospělé v klidu prohlédnete či vyzkoušíte. Nošení barefootových bot je zážitek, a stejně tak i návštěva našeho obchodu! 

   Věříme, že stejně jako my a naše děti objevíte krásu nošení barefootových bot, každý krok pro vás bude radostí a už nikdy nebudete chtít obout žádné jiné! 

Náš tým

Monika Campodonico (Smětalová)
matka čtyř dětí a barefootový nadšenec zodpovídající za chod prodejny a e-shopu
Michal, Natálka, Mateo a Zoe
barefootový nadšenci a testeři kvality našich produktů :-)
Markéta, Edita, Adéla, Denisa a Veronika
vyřizují s vámi objednávky, emaily a potkáte je i v kamenné prodejně

Naši cestu, novinky a zážitky z prodejny můžete sledovat i na instagramu - https://www.instagram.com/barefootmanie.cz/.

Obchod BarefootMánie.cz

je provozován společností BarefooMánie s.r.o.

Jednatelé a majitelé: Monika Campodonico, Petr Smětala

IČ: 05491151, DIČ: CZ05491151

 

Obchod je zaměřen na prodej zboží a služeb výhradně souvisejících s barefoot obuví.

V našem e-shopu a kamenné prodejně najdete jen námi prověřené značky, se kterými jsme my sami velmi spokojeni.

Vy i Vaše děti jste jedineční a proto od nás očekávejte individuální přístup a péči.