Nejprodávanější produkty

Výrobci

Slevy

Dodavatelé

Žádný dodavatel

Štítky

VÝBĚR BOT PRO DĚTI ON-LINE

 Také vám přijde v dnešní době velmi složité sehnat boty pro dítě? Jak vybrat boty na dálku, když je ani nemůžete vyzkoušet? Strávíte hodně času nad různými možnostmi a nevíte si rady? Poradíme vám jak na to, existuje několik tipů jak usnadnit nákup oběma stranám, nám i vám.

 První na co se na prodejně ptáme je NA CO A JAKÉ BOTIČKY POTŘEBUJETE - jakou máte představu. Například zimní, na zip, kožíškové, vysoké, nízké, celoroční, snadno udržovatelné, co nejvíc nepromokavé, do školky, na sport, bačkůrky, do města? Pomůže když pošlete odkazy na botičky, které se vám zamlouvají. Máme pak představu i o vašem preferovaném stylu :-)

 Jakmile víme co hledat, řešíme tvar nohy. U některých značek máme zkušenost, že nesedí dětem s vysokým nártem nebo má dítě tak štíhlou nohu a kotník, že by v některých značkách plavalo. K tomu nám nejlépe poslouží fotografie a přeměření nožičky - nejlepší je mít oba údaje současně. Buď máte doma měřidlo a když ne, můžete obkreslit nožku tužkou na papír a změřit šířku a délku tam. Je lepší měřit obě nožičky. Nebo si může dítě stoupnout na pravítko (tam je trochu složitější to trefit na nulu nebo dobře odečíst) a když je celé měření složité a vypadá beznadějně (třeba u opravdu malých dětí), zkuste alespoň odhadem změřit nožku pravítkem ve spánku, jen je důležité ji dát "kolmo" a ideálně trochu přimáčknout, tedy simulovat stav kdy je noha ve stoji na zemi. Údaj je orientační, ale může pomoci. Také můžete zkusit pojmout měření jako hru a vytvořit otisk nohy - do modelíny nebo něčeho sypkého (mouka - pozor, můžete pak mít mouku po cel kuchyni :-D )

 Další, co můžete zmínit je jakýkoli parametr navíc, který preferujete - třeba potřebujete botičky třpytivé nebo co nejměkčí a co nejvíc bosé. Nebo naopak raději kompromis - něco tužšího? Máte doporučení od fyzioterapeuta a dítě má nějaká specifika? Jakou máte představu o ceně? Vše podstatné je dobré zmínit. Také nám pomůže vědět, jaké značky už máte ozkoušené a oblíbené, jaké už nikdy nechcete a proč nebo jaká byla poslední velikost botiček jaké značky.

 Všechny údaje pak pošlete na info@barefootmanie.cz

 Nenechte se, ale stresovat, pokud je to moc složité, pomůže i stručná zpráva třeba jen s fotkou nebo s rozměry nožičky. Jakmile známe vaše požadavky, šířku a délku nožky a díky fotkám i typ a celkový tvar, pak už umíme konkrétně poradit, jaké botičky by byly vhodné a vyhnete(me) se výměnám J

 JE dobré vědět, že leckdy skončíme třeba u něčeho docela jiného, než jaká byla představa na začátku. I to může být v pořádku. Někdy i nás na prodejně překvapí, že dítěti sedí boty u kterých bychom to nečekali.

 A ještě jedno uvědomění na závěr - v bosých botách je omezené množství značek a tvarů. Může se stát, že nenajdeme to stoprocentně nejlepší, ale najdeme něco rámcově vyhovujícího. Stane se třeba, že jsou botičky dítěti užší než by bylo ideální, ale aspoň jsou pořád měkké, mají palec rovně a třeba mají požadovaný pevnější opatek. Někdy je zkrátka potřeba zůstat pouze u nejlepší možné varianty, ačkoliv není dokonalá.

 Pokud už třeba máte představu a chcete se jen o něčem ujistit, kromě emailu můžete využít i telefonní číslo: 608810012 všední dny od 10 do 17ti hodin. Nezvedneme ho vždycky, někdy máme na prodejně zákazníky a nebo balíme balíčky. Snažíme se vždy pak zavolat zpátky.

 Jsme samozřejmě i na Facebooku a nebo klidně napište na náš chat BarefootManie. :-)

 Přejeme lehkost kroků i lehkost do života :-)

Monika, Markéta, Monča a Edita z BarefootMánie.cz