Vivobarefoot sportovní vložky dámské BIO/BLOOM

Nové

Vnitřní vložky vhodné pro sportovní aktivity, pro ty, kteří si ještě nezvykli na chůzi v barefoot botách bez jejich použití. Verze Bloom je vyrobená z pěny EVA a biomasy řas BLOOM, při jejímž získávání dochází k čištění a obnově životního prostředí.

Více informací

Skladem

300,00 Kč

Sazba DPH: 21% *

* sazba DPH se může změnit na základě doručovací adresy (země dodání)

Více informací

Vložky Bloom  jsou vyrobeny z pěny EVA a biomasy řas BLOOM. Jedná se o měkký, maximálně ohebný a lehký prodyšný materiál, který díky své konstrukci zajišťuje v botách cirkulaci vzduchu, jež pomáhá udržet nohy v suchu při běžné chůzi i sportovních aktivitách.

BLOOM je první plastová pěna rostlinného původu, která je částečně vyrobena z biomasy vodních řas. Tyto řasy jsou obnovitelným zdrojem a pochází z jezer a rybníků s vysokým rizikem jejich přemnožení. Řasy pomáhají udržovat ekologickou rovnováhu, ale při jejich přemnožení mohou poškodit vodní zdroje a život v nich. Odfiltrováním přemnožených řas z těchto vodních zdrojů pomáháme zmírňovat negativní dopady na životní prostředí. Zároveň výrobou plastů z této biomasy redukujeme naši závislost na ropě, která je na rozdíl od řas neobnovitelným zdrojem. Vyčištěnou vodu, ze které filtrací odstraníme řasy, vracíme zpět do přírody, čímž udržujeme ekologii jezer a rybníků v rovnováze.

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

12 dalších produktů ve stejné kategorii: